Як купувати в зарубіжних магазинах *

Що потрібно знати, перш ніж оформляти замовлення на іноземному сайті?

Дилема мовного бар'єру.

Більшість великих онлайн-магазинів підтримують багатомовність. Так, китайські майданчики dx.com, aliexpress.com пропонують свій сервіс російською. Тому не варто побоюватися, що ви не зможете оформити замовлення через незнання мови. На нашому сайті зібрані товари тільки тих магазинів, у яких присутній російськомовний інтерфейс.

Способи оплати

PayPal

Міжнародна платіжна система з надійним захистом здійснення платежів і гарантією отримання покупцем оплаченого товару. PayPal гарантує повернення грошей, якщо товар не дійшов до покупця протягом 45 днів. Щоб використовувати цей сервіс, необхідно зареєструватися і прив'язати до нього свою банківську карту. Після реєстрації, система зніме з вас близько 2 доларів (вони повернуться, але пізніше), щоб перевірити вашу платоспроможність і можливість оплати через інтернет. В подальшому, натискаючи на сайті на кнопку оплати за допомогою PayPal, ви вводите лише свій email та пароль, щоб з вашої картки списалася потрібна сума.

Оплата картою

Для оплати буде необхідно ввести ім'я власника картки, номер і термін дії картки, CVV/CVV2 код, який знаходиться на зворотному боці картки. Якщо на сторінці оплати передбачена можливість введення коду за допомогою віртуальної клавіатури, не нехтуйте цим. Магазин завжди вкаже, які карти він приймає. Переконайтеся, що сторінка, на якій ви вводите дані карти має захищене з'єднання: в адресному рядку браузера адреса починається з https:// і позначення замочку, наприклад:

Рекомендується використовувати особистий комп'ютер, захищений від вірусів, і звертати увагу на попередження інтернет-браузерів, які можуть повідомити про відвідування підозрілого сайту. Ні в якому разі не потрібно вводити PIN-код карти.

Банківський переказ

За допомогою виставленого і висланого на ваш email рахунки магазину. Ви роздруковуєте рахунок і оплачуєте готівкою через касу банку.

Доставка

Доставка здійснюється як державними поштовими службами, так і приватними логістичними компаніями. Магазин зазвичай вказує партнерство з тією або іншою службою. Це можуть бути відомі кур'єрські міжнародні компанії, такі як: FedEx, UPS, DHL, Meest Express. Доставка державними поштовими службами значно дешевше, але термін доставки довше.

Всі великі та надійні магазини пропонують трекінг-відстеження доставки вашого товару: безпосередньо на своїх сторінках або на сервісі партнера служби доставки.

Особливості деяких служб доставки:

«Fedеx»: обмеження по вазі і сумі на 1 адресу - не більше 1000 євро і 31 кг. Якщо ліміт перевищено - доплата 30% від суми перевищення

«Укрпошта»: прискорена доставка з китайських магазинів - до 10 днів.

«Meest Express»: є сервіс консолідованої доставки (об'єднані посилки) для здешевлення вартості сервісу

«Нова пошта»: почне доставляти посилки із зарубіжних інтернет-магазинів з вересня 2015 року.

Нюанси

Законом України № 1166-VII, який вступив в силу з 01.04.2014 року, встановлено, що за товари на адресу одного одержувача в одній депеші від одного відправника у міжнародних поштових відправленнях (на адресу одного одержувача в одному вантажі експрес-перевізника від одного відправника у міжнародних поштових відправленнях) за ціною понад 150 Євро (сюди включається вартість вантажу, доставки, страховки, а також будь-які інші витрати, які могли виникнути при перетині вантажем митного кордону України) стягується ПДВ в розмірі 20% і 10% держмита на вартість понад 150 Євро. До 150 Євро - митом і ПДВ не обкладається.

Гарантії щодо повернення товару обумовлюються кожним магазином окремо - це все вказується на сайті магазина, важливо уважно вивчити умови до замовлення товару. Більшість магазинів зацікавлені в лояльності покупців, і вони пропонують свої гарантійні зобов'язання щодо товару і доставки. Так, на Aliexpress, крім сервісу відстеження посилки, працює система захисту покупця в разі простроченої доставки, не дійшовшого товару, отриманого в незадовільному стані. Покупцеві надається можливість встановлювати термін захисту товару, який можна продовжувати, і в разі якихось проблем або оскаржити угоду у продавця.

Вгору