Вгору

Наушники Samsung Galaxy Buds Pro ціни в Україні

0.0
Наушники Samsung Galaxy Buds Pro

Ціни на Наушники Samsung Galaxy Buds Pro в Україні, 23.06.2021

Не хочеш відкладати покупку на завтра? Підібрати кредит
Samsung SM-R190NZSASEK Samsung Galaxy Buds Pro Silver (SM-R190NZSASEK) Детальніше
Samsung Наушники Samsung Galaxy Buds Pro SM-R190NZKASEK Black Детальніше
Наушники Samsung Galaxy Buds Pro Black (SM-R190NZKASEK) Samsung Детальніше
Samsung Навушники Samsung Galaxy Buds Pro Black (SM-R190NZKASEK) Детальніше
Samsung Samsung Galaxy Buds Pro Black (SM-R190NZKASEK) Детальніше
Гарнитура Samsung Galaxy Buds Pro Silver (SM-R190NZSASEK) UA Samsung SM-R190NZSASEK Детальніше
Samsung Навушники Samsung Galaxy Buds Pro Violet Детальніше
SAMSUNG Гарнітура SAMSUNG Galaxy Buds Pro Silver (SM-R190NZSASEK) Детальніше
Samsung Наушники TWS Samsung Galaxy Buds Pro Silver (SM-R190NZSASEK) Детальніше
Наушники Samsung Galaxy Buds Pro (SM-R190NZKASEK) Black Samsung Детальніше
Показати всі ціни
Показати 39 пропозицій від 3 499 грн. до 5 499 грн.
Характеристики моделі Наушники Samsung Galaxy Buds Pro

Основне

1. Інтелектуальне активну шумозаглушення (ANC)

Легко перемикайтеся між режимом активного шумозаглушення і повністю регульованим навколишнім звуком.


2. Студійна якість звуку

Відкрийте для себе чудову якість звуку з 11-міліметровим 2-смуговим НЧ-динаміком та 6.5-міліметровим ВЧ-динаміком.


3. Бездоганна якість зв'язку

Завдяки 3 мікрофонів, вбудованим в навушники

(2 зовнішніх і 1 внутрішній) голос користувача чіткий навіть в несприятливих умовах.


4. Водонепроникний

Використовуйте навушники навіть в найважчих умовах завдяки водонепроникності IPX7 *.

* Захист від занурення в воду до 1 метра на 30 хвилин.


5. Батарея на весь день

Насолоджуйтесь музикою до 18 годин з включеною функцією ANC і швидкої бездротовою зарядкою Powershare, сумісної з Qi.

* Фактичний ресурс акумулятора і час зарядки можуть відрізнятися в залежності від умов використання. До 18 годин відтворення музики при використанні навушників з включеним ANC і використанні чохла.


6. Автоматичне перемикання між пристроями

Автоматично переключатися між планшетами і смартфон, коли хтось дзвонить вам, без необхідності вибирати джерело у спливаючому меню пристрою.


Інтелектуальне активне шумопоглинання
Пориньте в музику

Зменшіть фоновий шум до 99%. Galaxy Buds Pro - навушники-вкладиші, які не тільки фізично ізолюють вас від зовнішнього шуму (пасивне шумозаглушення), але і мінімізують його завдяки активному шумозаглушенню (ANC). Це набагато більш ефективне рішення в порівнянні з відкритими навушниками. Завдяки двом рівням ANC ви також можете налаштувати шумозаглушення в залежності від ситуації і вашого місцезнаходження.

Дізнайся, що відбувається навколо тебе

Включений режим об'ємного звуку посилює його до 20 дБ. Ніколи більше не пропустите нічого на вулиці, слухаючи музику. Навушники Galaxy Buds Pro дозволяють налаштовувати навколишні звуки на 4 різних рівнях відповідно до ваших потреб.
* Користувач може змінити налаштування через додаток Galaxy Wearable.

Завжди будь готовий до розмови

Тепер ви можете розмовляти зі співрозмовником, навіть коли слухаєте музику. Коли Galaxy Buds Pro виявляє, що ви починаєте розмову, вони автоматично перемикаються в режим розмови. Навушники відключають ANC і включають режим об'ємного звуку, дозволяючи вам розмовляти вільно і роблячи голос абонента чіткішим.


Найвища якість звуку
Слухайте кожну деталь

Звук генерується 2-смуговим гучномовцем:
Низькочастотний динамік 11 мм і високочастотний динамік 6.5 мм.Бездоганна якість зв'язку

3 мікрофони + VPU забезпечують ще більш високу якість зв'язку, а вітрозахисний екран гарантує відмінну якість зв'язку навіть на відкритому просторі.


Приймайте вхідні дзвінки без перешкод

Якість яких вас дійсно вразить. Найвища якість дзвінків означає, що ви отримаєте менше шуму і більш чітку передачу голосу під час розмов будинку або на вулиці. Завдяки трьом вбудованим мікрофонів і вібраційному датчику кісткової провідності кожне слово звучить кристально чисто. Конструкція з невеликим виступом зводить до мінімуму контакт корпусу навушників з вітром, в той час як спеціальне рішення для захисту від вітру усуває шум вітру під час розмови.

Водонепроникний


Стійкий до інтенсивних тренувань і бігу під дощем

Використовуйте навушники в будь-який час і в будь-якому місці завдяки водонепроникності IPX7 *. Хочете тренуватися і одночасно слухати музику? Тепер це можливо. Ви біжите в дощову погоду і вам потрібно терміново поговорити? Зроби це.

* Захист від занурення в воду до 1 метра на 30 хвилин.


Потужна батарея


Слухайте музику до 18 годин

Відкрийте для себе новий вимір продуктивності і насолоджуйтеся музикою з активним ANC і зарядним чохлом до 18 годин і дзвінків до 14,5 годин. *

Швидке перезавантаження
- Зарядка за 3 хвилини (дротова, бездротова, D2D) * забезпечує 30 хвилин відтворення.
- Зарядка за 5 хвилин (дротова, бездротова, D2D) * забезпечує 55 хвилин відтворення.
- 10-хвилинна зарядка (дротова, бездротова) * дає вам 85 хвилин відтворення.

* Фактичний ресурс акумулятора і час зарядки можуть відрізнятися в залежності від умов використання. Час зарядки засноване на припущенні, що в момент початку зарядки рівень заряду акумулятора навушників становить менше 30%.


Автоматичне перемикання


Завдяки функції автоматичного перемикання в Galaxy Buds Pro навушники відразу ж підключаться до відповідного пристрою. Коли ви дивитеся фільм на планшеті і хтось дзвонить вам, Galaxy Buds Pro перемикає звук на ваш телефон. Коли закінчиш дзвінок - навушники повернуться на зв'язок з планшетом. Вам не потрібно нічого робити, Galaxy Buds Pro зробить це автоматично. *

* Функція автоматичного перемикання доступна тільки на смартфонах і планшетах Galaxy з OneUI 3.1 або новіше. Деякі пристрої і додатки можуть не підтримувати цю функцію. Для роботи автоматичного перемикання на пристроях Galaxy необхідно увійти в одну обліковий запис Samsung.

Створено для вас

Не шукай навушники

Знайдіть втрачені навушники швидко і легко за допомогою служби SmartThings Find в додатку SmartThings. Додаток вкаже останнє місце, де Galaxy Buds Pro були пов'язані з вашим смартфоном, і при необхідності може допомогти функція визначення місця розташування звуковим сигналом.


Віджет Galaxy Buds Pro


З легкістю перевіряйте рівень заряду батареї і керуйте навушниками за допомогою віджета на головному екрані.
* Користувач може вибрати віджет Galaxy Buds Pro з меню вибору віджету після поновлення Galaxy Wearable до останньої версії.


Сполучення пристроїв швидко та легко


Телефон, планшет, розумні годинник
Коли ви відкриваєте чохол Galaxy Buds Pro, ваш телефон або смартфон автоматично виявляє навушники. Просто натисніть кнопку «Підключити», і ви зможете насолоджуватися прекрасним звуком *. Ви можете легко підключити навушники до розумних годинах Galaxy - ваша музика завжди буде з вами, навіть без телефону.

ПК
Просте підключення через спеціальне вікно не тільки при першому сполученні, а й під час наступного з'єднання пристроїв. **У комплекті

1. Навушники
2. Насадки для вух
3. Чохол для навушників (зарядний пристрій)
4. Кабель живлення
5. Інструкція


Додаткова інформація:
1. Функція активного шумопоглинання увімкнена за замовчуванням. Управління активним шумопоглинанням за дотиком й утриманням пальця на сенсорній панелі можна налаштувати в додатку Galaxy Wearable.
2. Перемикання між високим і низьким рівнями активного шумоподавлення може бути виконано в додатку Galaxy Wearable..
3. Функція виявлення голосу використовує алгоритм штучного інтелекту, щоб розпізнавати людську мову. Він може спрацьовувати, реагуючи на різні вібрації, як-то чищення зубів, використання електричної зубної щітки, кашель і дзижчання. Мовлення може не розпізнаватися, якщо використовується тільки один навушник.
4. Коли функція виявлення голосу ввімкнена, вона автоматично активується при увімкненому або вимкненому режимі активного шумоподавлення, а також в режимі пропускання навколишніх звуків. Щоб повернутися до попереднього режиму, торкніться сенсорної панелі будь-якого навушника.
5. Управління режимом пропускання навколишніх звуків шляхом дотику й утримання пальця на сенсорній панелі можна налаштувати в додатку Galaxy Wearable.
6. Підтримка «Aудіо 360» і Dolby Head Tracking ™ може залежати від додатка та контенту.
7. Функція автоматичного перемикання між пристроями доступна тільки на смартфонах і планшетах Galaxy з OneUI версії 3.1 і вище. Деякі пристрої і додатки можуть не підтримувати автоперемикання.
8. На пристроях Galaxy необхідно увійти в обліковий запис Samsung, щоб включити автоперемикання..
9. Місцезнаходження загубленого пристрою, знайденого за допомогою програми SmartThings Find, — це приблизне місце, де був виявлений його сигнал.
10. Додаток SmartThings Find є доступним тільки на пристроях Galaxy з ОС Android 8.0 і вище.
11. Деякі пристрої в Китаї, Японії і в мережі Verizon не підтримуються.
12. Функція підтримується на пристроях Samsung з інтерфейсом One UI версії 2.5 і вище.
13. Доступні кольори можуть відрізнятися залежно від країни.
14. Сумарний автономний час роботи повністю заряджених навушників з увімкненим режимом активного шумоподавлення при використанні зарядного футляра складає до 18 годин. На основі внутрішнього тестування. Дані ґрунтуються на результатах тестів відповідно до внутрішніх стандартів Samsung. Час відтворення тестувався на передпродажних зразках Galaxy Buds Pro, підключених до смартфона Samsung з налаштуваннями за замовчуванням (функція «Активне шумоподавлення» ввімкнена). Для першої зарядки навушників використовувався оригінальний мережевий зарядний пристрій Samsung (не входить у комплект). Фактичний час роботи акумулятора, час зарядки і відтворення залежать від умов використання, налаштувань, сили сигналу, відсутності або наявності шуму, типу відтвореного файлу, часу використання пристрою й інших факторів.
15. Сумарний автономний час роботи повністю заряджених навушників з вимкненими режимами активного шумоподавлення і навколишнього звуку при використанні зарядного футляра становить до 18 годин. На основі внутрішнього тестування. Дані ґрунтуються на результатах тестів відповідно до внутрішніх стандартів Samsung. Час відтворення тестувався на передпродажних зразках Galaxy Buds Pro, підключених до смартфона Samsung з налаштуваннями за замовчуванням (функція «Активне шумоподавлення» і режим пропускання навколишніх звуків вимкнені). Для першої зарядки навушників використовувався оригінальний мережевий зарядний пристрій Samsung (не входить у комплект). Фактичний час роботи акумулятора, час зарядки і відтворення залежать від умов використання, налаштувань, сили сигналу, відсутності або наявності шуму, типу відтвореного файлу, часу використання пристрою та інших факторів.
16. Фактичний час відтворення залежить від налаштувань.
17. Навушники Galaxy Buds Pro сумісні з функцією зворотної бездротової зарядки Wireless PowerShare на смартфонах серії Galaxy S21, Galaxy Z Fold2, серії S20, Z Flip, серії Note20, серії Note10, серії S10 і Fold. Якщо рівень заряду акумулятора є нижчим ніж 30 %, то функція Wireless PowerShare може не працювати.
18. Стійкість навушників до впливу води, поту і вологи за стандартом IPX7 доведена в результаті випробувань у лабораторних умовах, включаючи занурення в прісну воду на глибину до 1 метра протягом 30 хвилин. Більш тривале використання під водою не рекомендується. Навушники не призначені для використання під час плавання і занять водними видами спорту. Якщо навушники або ваші руки мокрі, їх необхідно ретельно висушити, перш ніж брати в руки або поміщати в зарядний футляр. Якщо навушники пошкоджені, їх водонепроникність не може бути гарантованою. Зарядний футляр не є водонепроникним.
Всі відеоогляди Наушники Samsung Galaxy Buds Pro
З чим часто порівнюють
Всі серії Samsung