economia.com.ua

economia.com.ua
economia.com.ua
Website:
Телефон: +38 (098) 675-96-55
+38 (095) 797-23-54
E-mail:
sale@economia.com.ua
На Price з: 12.12.2023
Будьте першими, залиште свій відгук
Додати відгук
Способи доставки
Новая почта
Доставка курьером
Способи оплати
VISA
MasterCard
Privat24
Наличные
Кредитование
Оплата в рассрочку

Варіанти оплати товару
Про магазин
Вітаємо вас на сторінках інтернет-магазину Economia! Ми спеціалізуємося на продажу комп'ютерної, цифрової та побутової техніки. Економія в нашому магазині здійснюється не за рахунок якості реалізованого товару або сервісу, що надається покупцям, а виключно на ціні, яку ми не завищуємо, залучаючи, таким чином, все більшу кількість клієнтів, партнерів.
Economia – всі умови для вашого комфорту, економічної вигоди

Наш магазин активно розвивається на ринку цифрової та побутової техніки з 2016 року. За цей час нашій команді вдалося закріпити свої позиції серед конкурентів, і, головне, завоювати довіру наших покупців. За такий короткий період ми встигли виконати понад 20000 замовлень, поповнивши свою базу тисячами вдячних клієнтів і натомість отримавши чудову репутацію. Ми прагнемо розвитку, вдосконалення, ставлячи собі конкретне завдання – передбачати бажання і переваги клієнтів, задовольняти їх.

Economia – це завжди вигідна ціна, висока якість і посмішка в подарунок!
Розгорнути
Офлайн магазини і пункти видачі
Пункт видачі 1:
Вінниця, Коцюбинського, дім 78
Пн. - Пт. 09:00 - 18:00, Сб. - Нд. 10:00 - 16:00
+38 (098) 675-96-55
Показати на мапі
Захист покупця
Гарантія: Термін гарантії вказаний в описі кажного товару на сайті. Гарантія надається на термін від 3 до 36 місяців, в залежності від товару. Гарантія може бути представлена ​​виробником або Продавцем. Підтвердженням гарантійних зобов'язань служить гарантійний талон виробника або гарантійний талон Продавця.
Можливість повернення: Ви можете обміняти або повернути товар протягом 14 днів з моменту покупки. Це право гарантує вам Закон про захист прав споживача.
Вгору