Контакти
(044) 323-24-81

Можливості

Моніторинг цін

Замовивши послугу "Моніторинг цін", Ви отримуєте можливість порівняння цінових пропозицій Вашого магазину з конкурентами.

Як користуватися функціоналом

Крок 1. Виберіть категорії, за моделями яких Ви хочете порівнювати ціни.

Крок 2. Виберіть магазини (не більше 10) для порівняння.

Крок 3. За замовчуванням, дані будуть зібрані по всім моделям обраних категорій. Якщо Ви хочете відслідковувати певні моделі — виберіть їх у вікні "Вибір моделей".

Крок 4. Оберіть період активації послуги.

Крок 5. Автоматичне продовження послуги активує функціонал "Моніторинг цін" (на аналогічний попередньому період) з автоматичним списанням вартості послуги з балансу магазину.

Ви в будь-який момент можете відмовитися від автоматичного продовження послуги. Для цього необхідно деактивувати відповідний чек-бокс.

Крок 6. При кліку по кнопці "Сформувати звіт", Ви зможете переглянути (і вивантажити в CSV-форматі) таблицю зі списком обраних категорій/моделей і ціновими пропозиціями зазначених магазинів.

Звертаємо Вашу увагу на можливість зміни списку обраних категорій/моделей/магазинів.

Вартість активації послуги "Моніторинг цін" для однієї категорії нижнього рівня становить 1 у.о.

У разі необхідності зміни списку обраних категорій/моделей/магазинів, Ви можете замінити їх на будь-які інші. Однак, в разі перевищення кількості раніше оплачених категорій, з балансу магазину буде списана вартість активації за додаткові категорії.

Курс внутрішньої розрахункової одиниці 1 у.о. = 25 грн.
Всі податки та збори враховані.

Price.ua залишає за собою право переглянути значення внутрішнього курсу. Ми зобов'язуємося попередити вас про зміни заздалегідь - не менше, ніж за 3 дні.

Вгору