ЖЖУК

zhuk.ua
ЖЖУК
0.0 Общий рейтинг
0% Рекомендуют магазин
< 1 года на Price.ua
0 товаров на Price.ua
Информация о магазине
Телефон : +38 (073) 737-60-40
E-mail: internet.magazin@zhuk.mobi
Website: zhuk.ua
Соц. сети:
ЖЖУК - це національна мережа магазинів гаджетів, лідер галузі за кількістю торгових точок в Україні. Компанія працює вже понад 8 років, а наша штаб-квартира знаходиться в місті Львів. Наразі мережа нараховує понад 650 магазинів у 23 областях України та кількох містах Польщі.

Компанія має нагороди "Лідер галузі 2015" та "Прорив року 2016 і 2018".

Задля забезпечення наших клієнтів вільним доступом до новинок у сфері мобільних технологій та високої якості обслуговування, ми маємо різні формати магазинів - від інтернет-магазину zhuk.ua до окремих просторих павільйонів у торгівельних центрах та невеликих торгових точок в супермаркетах.
Развернуть
Доставка
Новая почта
Самовывоз
Доставка курьером
Оплата
VISA
MasterCard
Privat24
Наличные
Кредитование
Варианты оплаты товара
Защита покупателя
Гарантия: Асортимент нашого інтернет-магазину представлений сертифікованим товаром, на який надається офіційна гарантія виробника. Термін гарантії визначається сервісною політикою виробника, згідно якої ремонт та обслуговування продукції відбувається в авторизованих сервісних центрах. Підтверджує наявність гарантійних зобов’язань гарантійний талон виробника та чек про здійснення покупки. Для проведення гарантійного ремонту Вам необхідно надати: Формулювання недоліку товару (краще в письмовій формі); Товар з недоліком; Повний комплект товару; Гарантійний талон, (правильно і розбірливо заповнений, з датою продажу, ПІБ і підписом споживача.) Документ, що підтверджує факт придбання товару/копію (товарний чек, видаткова накладна у разі придбання з доставки)
Возможность возврата: Обмін або повернення товару здійснюється у відповідності до “Закону про захист прав споживачів” Якщо Ви зрозуміли, що товар не підходить за кольором, формою, характеристиками або з інших причин не може бути використаний за призначенням - його можна повернути або обміняти протягом 14 днів, за умови що товар не був в експлуатації, збережено його товарний вигляд, пломби, комплектація, а також документи, що підтверджують факт покупки. Детальніше: zhuk.ua/oplata-i-dostavka/